Walim_Day_5

Véget ért a lengyelországi Erasmus kalandunk, varázslatos élmény volt. 🙂❤️🌏🌞🇪🇺 🚌 🇵🇱 Köszönet két fantasztikus kollégánknak: Lakatosné Antoni Veronikának, pályázati koordinátorunknak és Almási-Gál Beatrix tanárnőnek, nélkülük nem valósulhatott volna meg ez a csodás utazás. Az utolsó napunk képekben: