Íme a 3. csodás Erasmus-napunk Walimban. <3 A mai nap sem telt unalmasan. Reggel pirog készítéssel indítottunk. Nagyon ügyesnek kellett lennünk, mert a saját ebédünket készítettük el. Ezt követően dekupázs technikával dolgoztunk. Ebéd után vegyes csoportokban irányított beszélgetés formájában eltéréseket és hasonlóságokat kerestünk Magyarország és Lengyelország között. Délután megmásztuk a Bagoly-hegyet – 1015 m – és a tetején kolbászt és pillecukrot sütöttünk, összesen 10,5 kilométert tettünk meg gyalog. Élményekben gazdag napunk volt ma is.
Walim_Day_3

