A fantasztikus tanulmányi sikerek folytatódnak! Köztük több olyan sikerhez is gratulálhatunk, amelyek a Suli Kossuth történetében is egyedülállóak. ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Molnár Benett (7.a) a Szép Magyar Beszéd Verseny dunántúli fordulóján a Kazinczy-jelvény arany fokozatát kapta. ![]()
Borbély Bálint (6.a) a kerületi után megynyerte a budapesti vers- és prózamondó versenyt is. ![]()
A Medve matek versenyen pedig nemcsak szuper arany és ezüst csapataink lettek, hanem egyedülálló módon egy gyémánt fokozatú triónak is gratulálhatunk:
Szlávik András, Sándor Lea, Kelle Fruzsina (5.b) ![]()
Szegő Hanga (6.a) a budapesti angol nyelvi versenyen ért el II. helyezést. ![]()
Molnár Dániel (4.a) II. helyezett lett a megyei Bendegúz Tudásbajnokságon angol nyelvből. ![]()

