Kiemelkedő tanulmányi versenysikerek

A fantasztikus tanulmányi sikerek folytatódnak! Köztük több olyan sikerhez is gratulálhatunk, amelyek a Suli Kossuth történetében is egyedülállóak. 🙂❤️🌹👏🏆

👏Molnár Benett (7.a) a Szép Magyar Beszéd Verseny dunántúli fordulóján a Kazinczy-jelvény arany fokozatát kapta. ❤

🥇Borbély Bálint (6.a) a kerületi után megynyerte a budapesti vers- és prózamondó versenyt is. ❤

🌿A Medve matek versenyen pedig nemcsak szuper arany és ezüst csapataink lettek, hanem egyedülálló módon egy gyémánt fokozatú triónak is gratulálhatunk:

Szlávik András, Sándor Lea, Kelle Fruzsina (5.b) ❤

🌷Szegő Hanga (6.a) a budapesti angol nyelvi versenyen ért el II. helyezést. ❤

🏆Molnár Dániel (4.a) II. helyezett lett a megyei Bendegúz Tudásbajnokságon angol nyelvből. ❤